Wordpress Hosting

Wordpress Kurulum Derdine Son!

Wordpress hosting paketleri ile Wordpress kurulumunuzu biz yapıyoruz. En stabil Wordpress sürümünü kurup kullanıma hazır teslim ediyoruz.

%100 Wordpress uyumlu hosting platformu 
Wordpress Hosting; aynı zamanda tüm PHP tabanlı diğer CMS'leri de kurmanıza olanak sağlayan bir Linux Hosting çözümüdür. 
Türkçe cPanel arayüzü 
Apache2 ile mükemmel web server deneyimi 
PHP5 ve MySQL5 ile yüksek performans 
3 Farklı Webmail arayüzü 
Firewall, IPS ve IDS ile atak tespit ve engelleme sistemi 
Periyodik Yedekleme Hizmet

 

 

WORDPRESSBAŞLANGIÇ WORDPRESS İDEAL WORDPRESS PRO WORDPRESS GOLD
$ 59 yıllık
99
 
$ 109 yıllık
99
 
$ 139 yıllık
99
 
$ 189 yıllık
99
 
Akıllı Kaynak Paylaşımı*
Mükemmel
Orta Seviye
Düşük Seviye
Sunucu 600 siteye paylaştırılır. Sunucu 300 siteye paylaştırılır. Sunucu 100 siteye paylaştırılır. Sunucu 100 siteye paylaştırılır.
Web Alanı 500 MB 1 GB 3 GB 5 GB
Bant Genişliği 5 GB 50 GB 100 GB 250 GB
Host Edilecek Domain 1 Adet 1 Adet 1 Adet 1 Adet
Alt Domain 2 Adet 4 Adet 6Adet 10 Adet
MySQL Database 1 Adet 2 Adet 3 Adet 5 Adet
DNS Yönetimi
Domain Yönlendirme Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
FTP Hesabı 1 Adet 1 Adet 3 Adet 5 Adet
Site İstatistikleri
HOSTİNG WORDPRESS BAŞLANGIÇ WORDPRESS İDEAL WORDPRESS PRO WORDPRESS GOLD
PHP5
PhpMyAdmin
Şifre Korumalı Klasör
Hata Sayfaları Düzenleme
MAİL WORDPRESS BAŞLANGIÇ WORDPRESS İDEAL WORDPRESS PRO WORDPRESS GOLD
POP/SMTP/IMAP
Mail Hesabı 5 Adet 20 Adet 100 Adet 250 Adet
Mailbox Boyutu 250 MB 500 MB 1 GB 5 GB
Türkçe Webmail
Anti-Spam
Anti Virüs
E-Mail Yönlendirme
Otomatik Cevaplayıcı
 
 
 
 
 
 
Akıllı Kaynak Paylaşımı Apache 2.0 & PHP5
Akıllı kaynak paylaşım özelliği sayesinde daha yüksek performans ve daha stabil web server artık sizin elinizde. Tercih edeceğiniz hosting planına göre daha yüksek performans ve daha stabil web server deneyimi elde edebilirsiniz. Apache 2.0 ve cPanel ile mükemmel PHP deneyimi yaşayabilirsiniz. Linux Hosting Zend, ionCube, Crontab gibi uygulamaları desteklemektedir.
       
Türkçe cPanel %100 Wordpress Uyumlu
Linux hosting yönetimi kullanılan en popüler sistem olan cPanel ile mükemmel Linux Hosting deneyimi yaşayabilirsniz.. Ek bir yazılıma ihtiyaç duymadan tüm yönetimsel işlemleri panelinizden kolayca yapabilirsiniz. Wordpress hosting sunucuları, en stabil Wordpress yayını için yapılandırılmıştır. Wordpress'in en popüler bileşenlerini kullanabilir her zaman en iyi sonuçları alabilirsiniz.
       
Mailserver & Webmail Gelişmiş İstatistik
cPanel, özelleştirilebilir spam listeleri, gelişmiş antispam özellikleri sayesinde yüksek spam koruması ile birlikte 3 farklı Webmail arayüzü ile web tabanlı mail erişimi için de mükemmel imkanlar sunmaktadır. cPanel ile birlikte gelen istatistik bileşenleri ile, web sitenizin günlük, haftalık veya aylık istatistiklerini takip edebilir, kaynak kullanım raporları ile ilgili detaylı istatistik alabilirsiniz.
       
Sunucu Altyapısı Yedekleme Hizmeti
Markum.net, hosting hizmetlerinde HP & DELL sunucu altyapısı ve Centos işletim sistemi kullanmaktadır. Linux Hosting Sunucuları, VMware / Hyper-V sanallaştırma platformunda tutularak Cloud Hosting'in mükemmel imkanlarından yararlanılmaktadır. Web ve SQL yedekleriniz düzenli aralıklarla alınmaktadır. cPanel üzerinden yedekleme (Backup) özelliğini kullanarak dilediğiniz zaman web ve SQL yedeğinizi alabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
       
Güvenlik Özellikleri Para İade Garantisi
Markum.net altyapısında host edilen web siteleriniz Firewall, IPS ve IDS gibi atak tespit, atak engelleme ve önleme sistemleri ile korunmaktadır. Tüm mail hesaplarınız popüler antispam yazılımları ile filtrelenmekte, özel spam filtreleri tanımlama imkanı sağlanmaktadır. Markum.net'teki tüm hosting paketlerinin koşulsuz şartsız 15 gün içerisinde para iade garantisi vardır. Markum.net müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.
       
7/24 Hizmet Markum Frappé Özelliği
Bu kategoride ürün bulunamadı.
Mavilim Hosting E-Ticaret ve Bilgi Teknolojileri © 2019
Altyapı: OpenCart-TR